Tempobet Para Yatırma

Tempobet Para Yatırma; Tempobet yatırım promosyonlarına ev sahipliği yapan sitelerden bir tanesidir. Üyelerin ödemeleri üzerinden kazanmalarına imkan tanır ve hem çevrimli hem de çevrim şartsız olarak elde etmeleri sağlanır.

tempobet giriş için tıkla

Tempobet Giriş Adresi: tempobet giriş

 

Tempobet Para Yatırma İşlemleri

Para yatırma işlemlerine geçmeden önce anlaşmalı ödeme seçenekleri hangileri sorgulamak gerekir. Bunun gibi hepsine göre olarak belirlenen alt ve üst limitler de yol göstermektedir. Limitlerin öncesinde:

  • Banka Havalesi, CepBank ve Bitcoin yöntemlerinden yatırım işlemlerine geçmenize olanak sağlanır.
  • Paykwik, Papara ve Payfix yatırım yöntemlerinden de seçiminizi yapmanız sağlanır.

Tempobet para yatırma tercihiniz üzerine her bir yöntem sıralanır ve istediğinizi seçmeniz beklenir. Devamında ise limitlerine uygun bir şekilde yatırım işlemlerine geçmeniz istenir.

tempobet giriş için tıkla

Tempobet Giriş Adresi: tempobet giriş

 

Tempobet Bankalar İle Para Yatırma

Yatırım işlemlerinde başı çeken Havale oluyor ve tercihini bu yönde yapanlara bankalar paylaşılıyor. Tempobet para yatırma adına bankaları öğrenir ve limitlere göre işleme geçersiniz. Üyelere:

  • Hesaplarına giriş yaptıktan sonra her bir banka hesabı arka arkaya sıralanır.
  • Canlı destek üzerinden de banka bilgilerine ulaşmaları sağlanır.

Yatırım işlemleri için Havale tercihinde bulunanlara 200 TL’lik tutar paylaşılır. Limite göre bankalar üzerinden para transferine geçmeniz esas alınır.

Havale dışında banka merkezli olan CepBank seçeneğine de başvurulabilir. CepBank için mobil ya da internet bankacılığı üzerinden işleme geçilir. En az 100 TL olan tutarı üzerinden ödemelere yer verilir.

tempobet giriş için tıkla

Tempobet Giriş Adresi: tempobet giriş

 

Tempobet Online Yöntemler İle Para Yatırma

Yatırım yöntemleri olarak sadece banka merkezli olanlara yer verilmez. Bunun tam tersi banka hesap bilgilerini paylaşmak istemeyenlere online yöntemler de sıralanacaktır.

Para yatırma işlemleri online yöntemlerle kısa sürüyor. Hızlı olan ödeme seçeneklerinden:

  • BTC tercihinde bulunabilir ve en az 1000 TL’lik limite karşı yatırıma geçebilirsiniz.
  • Papara cüzdan üzerinden para yatırmak isteyenlere de en az 200 TL limit paylaşılır.

Bunların arkasından gelen Paykwik oluyor. E-cüzdanlar arasında olan Paykwik için de minimum 10 Euro değeri paylaşılır. Geriye ise tüm bu yöntemlerden alt limitlere göre işleme geçmeniz kalır. Böylece gerek bahis gerekse oyun alanlarına katılmanız kısa sürer.

tempobet giriş için tıkla

Tempobet Giriş Adresi: tempobet giriş

 

Tempobet Para Yatırma Bonusları

Yatırım yöntemleri üzerinden bonus veren siteler arasında Tempobet’te yerini almıştır. Giriş yapanlara her bir ödeme seçeneği gibi bonuslarını da duyurmaktadır.

Öncelikle %50 değerine sahip yatırım fırsatı ele alınabilir. Tüm yatırım işlemlerine dair %50 değerini sunar ve çevrim şartsız olacak şekilde kazanmanızı sağlar. Bunun arkasından gelenler:

  • Ecopayz e-cüzdan yatırımlarına dair %5 değerinde bonus aktarılır.
  • Ön ödemeli kartlardan para yatıranlar da %15 oranına sahip bonusu kazanır.

Ön ödemeli olarak Jeton, Paykwik ve Astropay gibi seçenekler sıralanıyor. Sonuç olarak her birinden ödemelere karşı bonus talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle çevrim şartsız ya da çevrimli olanlar ele alınabilir. Geriye ise hesaba aktarılan promosyonu kullanmanız kalır.

tempobet giriş için tıkla

Tempobet Para Yatırma

Bir cevap yazın

Başa dön